Ses, Görüntü,Video Netleştirme ve Çözümleme

Ses, Görüntü ,Video Netleştirme ve Çözümleme incelemeleri, herhangi bir adli olayda delil olarak nitelendirilebilen fotoğraf makineleri, cep telefonları, güvenlik görüntü kayıt ve ses kayıt cihazları tarafından elde edilebilen fotoğraf, video ve ses dosyaları üzerinde bulunan ışık, hareket, çözünürlük, mesafe, yankı, derinlik vb. herhangi bir durumdan kaynaklı olabilecek bazı bozulmaları düzelterek ses ve görüntü iyileştirme, görüntüyü inceleyerek analiz yapma ve yapılan analizlerin sonuçlarının raporlandırılarak uzman görüşü veya bilirkişi raporu olarak sunulmasıdır.

Ses, Görüntü,Video Netleştirme ve Çözümleme

 

Ses, Görüntü ,Video Netleştirme ve Çözümleme incelemeleri, herhangi bir adli olayda delil olarak nitelendirilebilen fotoğraf makineleri, cep telefonları, güvenlik görüntü kayıt ve ses kayıt cihazları tarafından elde edilebilen fotoğraf, video ve ses dosyaları üzerinde bulunan ışık, hareket, çözünürlük, mesafe, yankı, derinlik vb. herhangi bir durumdan kaynaklı olabilecek bazı bozulmaları düzelterek ses ve görüntü iyileştirme, görüntüyü inceleyerek analiz yapma ve yapılan analizlerin sonuçlarının raporlandırılarak uzman görüşü veya bilirkişi raporu olarak sunulmasıdır. CCTV(Kapalı Devre Kamera Sistemi) sistemlerinde görüntüyü kayıt altına alan DVR cihazları ve farklı bir formata sahip olarak gelen görüntülerin izlenebilir bir hale getirilmesi adli olaylarda önemli arz etmektedir.

DiForce Adli Bilişim Laboratuvarında  tam donanımlı sistemimizle uzman personelimiz tarafından ses, görüntü, video netleştirme ve çözümlemesi ile analizi titizlikle gerçekleştirilmektedir. Ses, Görüntü ve Videolara ait meta bilgilerinin elde edilmesi, hangi tarih ve saatte hangi lokasyonda kayıt altına alındığı, görüntü ve ses kayıtlarının montaj olup olmadığı tam donanımlı laboratuvarımızda çözümlenmektedir. Teknik bilgi ve danışmak için bizimle iletişime geçin.

Cep telefonu, akıllı cihazlar, bilgisayar, drone, navigasyon cihazları ve her türlü medya ortamlarının son teknoloji kullanılarak uzman ekibimiz ile birlikte incelenmesi,  raporlaması ile bilirkişi hizmetini sağlıyoruz.

Her türlü medya ortamından kaybedilen, silinen verilerinizi geri getiriyoruz.

Ses karşılaştırma, video ve görüntü netleştirme ile çözümlenmesini en son teknolojiyi kullanarak uzman ekibimiz ile birlikte incelenmesini,   raporlanması ile bilirkişi hizmetini sağlıyoruz 

Firmanıza özel tekolojilerinizin, projelerinizin veya önemli verilerinizin rakiplerinize ne zaman? nerede? nereden? nasıl? neden? kim? unsurlarıyla sızdırıldığını tespit edip firmanızı güvence altına alıyoruz.    

Kimin kimi, ne zaman, kaç defa, nereden aradığı, görüşmenin ne kadar sürdüğü bu görüşme sırasında tarafların hangi baz istasyonlarından sinyal aldığı gibi verileri gerçek zamanlı haritalandırarak analizini bilirkişi raporlamasıyla daha kısa sürede size sunuyoruz. 

Alanında uzman teknik ekibimiz ve profesyonal medya ilişkileri departmanı ile uluslararası hukuk ağı çerçevesinde; Facebook, Twitter, İnstagram, Linkedin, Youtube, vb. gibi sosyal medya mecralarında açılan sahte ve provakatif hesapların kapatılması, hesabı açan kişilerin tespiti olumsuz yorum, fotoğraf, video, haber, vb. gibi içeriklerin kaldırılması işlemlerini size sunuyoruz.

Kurumların bilişim sistemlerine içeriden veya dışarıdan gelebilecek her türlü yetkisiz erişimlere karşı koruma sağlanması bu sistemlerin açık noktalarının belirlenip bunların kapatılmasına yönelik tüm çalışmaları kapsayarak uzman ekibimiz ile birlikte siber güvenlik ve sızma testleri hizmetlerimizi size sunuyoruz. 

10 yıllık koluk tecrübesi ile pekiştirmiş olduğumuz kredi kartı dolandırıcılığı, sosyal medya suçları, internet suçları, siber dolandırıcılık, vb gibi siber suçlar kapsamında problemlerin çözümü ve süreci hakkında danışmanlık hizmetlerimizi size sunuyoruz. 

© 2021  DIFORCE BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.